HİSARÜSTÜ İNŞAAT HAKKINDA

Hisarüstü İnşaat A.Ş. 2010 yılında, HİSAR SAĞLIK HİZMETLERİ EĞİTİM ARŞ. VE TIBBİ CİH. İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. ticari ünvanı ile Hisar Intercontinental Hospital ‘in şubesi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Eylül 2013 tarihinden sonra Hisarüstü İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Hisarüstü İnşaat A.Ş.  merkez ofisi ve fabrikası Sancaktepe, İstanbul’dadır. Türkiye genelinde 24 bölge temsilciliği ile oluşan satış ağıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaya gayret eder.

Hisarüstü İnşaat A.Ş.’nin  vizyonu; Türkiye genelinde bulunan talebe yurtları, okullar, kreşler, kolejler gibi eğitim kurumlarının inşaat veya tadilat safhasında ihtiyacı olan bazı malzemelerin üretimini yaparak bu kurumların bu ürünlere en kaliteli ve en uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamak, aynı zamanda satın almalarını bir merkezde toplayıp, satın alma gücü oluşturmaktır. Bu oluşan satın alma gücü ile direkt üretici firmalar ile sözleşmeler yapılarak ihtiyaç olan ürünlerin tedariki en yüksek kalite de en uygun şartlarda gerçekleştirmektir.

Hisarüstü İnşaat A.Ş. tedarik ettiği veya ürettiği bu malzemelerde kesinlikle kar amacı olmayan, tamamen hizmet vermek ve hizmet verdiği eğitim-öğretim kurumlarının menfaati için faaliyet gösteren sosyal sorumluk üstlenmiş bir firmadır.