ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Üyelik Hakkında
Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik: www.hisarustu.com.tr 'den (“Hisarüstü İnşaat”) alışveriş yapabilmek için üyelik şartı konabilir. Üyelik şartı halinde üye olduktan sonra istenildiği zaman alışveriş yapılabilir. Doğru üyelik numarası ve şifre kullanılarak yapılan işlemler, üye tarafından yapılmış sayılır ve kural dışı işlemler nedeniyle her türlü sorumluluk üyeye aittir.

Sipariş: Sipariş verebilmek için: Sisteme giriş yaptıktan sonra, Sipariş vermek istenen ürünün Ürün Detayı kısmına tıklanarak ürün bilgisi, fiyat, ödeme seçenekleri, teslim ve benzeri bilgilerin yer aldığı ürün bilgisi ekranına ulaşabilir. Bu kısımda seçilen ürünün varsa tüm taksit/ödeme seçenekleri ve taksit/ödeme oranları Ödeme Seçenekleri tablosunda görülebilir. Bu ekranda siparişin ilk adımı olan Satın Al butonuna tıklanmalıdır. Yeni açılacak pencerede alışveriş sepeti ve var ise içindeki diğer ürünler adet, özellik, KDV, İndirim detayları ve siparişin ayrıntılı tutarları görülebilir. Devam tuşu ile ilerlendiğinde Üye olurken/Sipariş aşamasında girilmiş olan Fatura ve Teslimat adresi ile “satış sözleşmesi” çıkmaktadır. Taksit adedi (varsa), ödeme/kredi kartı seçenekleri bu sayfada seçilmektedir. Tüm bilgileri tamamladıktan sonra ekrana gelen Devam butonu tıklanmalıdır. www.hisarustu.com.tr'den 7 gün 24 saat alışveriş yapılabilir. Alışveriş işlemi tamamlandıktan sonra ekrana bir “alındı belgesi” gelecektir. Siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik e-posta, siparişinizin işleme konulduğu bilgisi, size bildirilecektir. Bu e-postanın alımıyla ilgili aksaklık olması halinde müşteri hizmetleri www.hisarustu.com.tr adresine e-posta atılabilir veya 0 850 811 14 53 numaralı telefondan müşteri hizmetleri aranabilir. Ürün detayı kısmında yer alan teknik veya insani hatalara dayalı sipariş verilmiş olsa bile www.hisarustu.com.tr’nin siparişleri iptal etme hakkı saklıdır.

Ürün Detay Bilgileri/Güncelleme: Site tümüyle online olarak çalışmaktadır. Stok ve fiyat bilgileri sürekli güncellenmektedir. Fiyatların geçerlilik süresi belirtilen süre ve/veya stoklarla sınırlıdır. Verilen tüm bilgiler, yapılan alıntılar tanıtım amaçlıdır. www.hisarustu.com.tr içeriği, fotoğrafları, görselleri ve fiyatları haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.hisarustu.com.tr sorumlu tutulamaz.
 
Üyelik İptali
  Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
 Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme veya Hisarüstü İnşaat San. ve Tic. A.Ş. ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Ayrıca tüm bilgileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamındadır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.
Farklı Adres
Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Ya da faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.    

Ürün Yorumları
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

Bilgi ve İletişim: Satış Koşullarına ilişkin sorularınız için info@hisarinsaatas.com adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Hisarüstü İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş 
Adres:Saray Mah, Ömer Faik Atakan Cd. Yılmaz Plaza, No:3/1, 34768 Ümraniye/İstanbul
Telefon: 0850 811 1453

www.hisarustu.com.tr

Copyright © 2022. Powered by Aurora Bilişim.